.
.
.
Pokémon Master Forumları • Ultra Sun & Ultra Moon Sürprizlerle Bomba Gibi Geliyor
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Ultra Sun & Ultra Moon Sürprizlerle Bomba Gibi Geliyor

Gönderilme zamanı: Prş Eki 05, 2017 11:16 pm
gönderen Diva
Sun & Moon oyunlarının devam oyunları olan Ultra Sun & Ultra Moon, 17 Kasım'da çıkıyor. Oyunların ilk duyurusunun yapılmasından bu yana geçen sürede çok fazla bilgi akışı yaşanmadı. Bu da ister istemez bizi bu oyunlar çok da iyi olmayacak algısına itti. Fakat yapımcılar bizi duymuş olacak ki, iki gün içinde arka arkaya yayınlanan videolarla bu algıyı tamamen tersine çevirdiler.

Önce, 4 Ekim gecesi (Türkiye saati ile) Japonya'da yayınlanan Oha Suta programında sinematik bir tanıtım videosu yayınlandı. Bu videoda Necrozma'nın diğer efsanelerle savaşı, yeni karakterler ve Ultra Space'te yeni yerler görmüştük. Görseller ve müzik gerçekten etkileyici.
Bugün de Pokemon'un Amerika resmi sayfasında yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Burada sürprizler ardı ardına geldi. Videoyu izlediğimizde nasıl ya demekten kendimizi alamıyoruz. Ultra Sun & Ultra Moon oyunları bizlere Ultra Space'in kapılarını ardına kadar açıyor. Orada dev bir insan şehri görüyoruz. Ultra Beastleri kendi mekanlarında ziyaret ediyoruz. Yeni bir takımla karşılaşıyoruz ve yeni Ub'ler ortaya çıkıyor. Hepsi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
Bu iki video ile ilgili Pokempn Master yorumları yakında sizlerle olacak.

Re: Ultra Sun & Ultra Moon Sürprizlerle Bomba Gibi Geliyor

Gönderilme zamanı: Cum Eki 06, 2017 11:24 am
gönderen Metafeller
Yeni bir jenerasyona gecmeden yeni Pokémon ve saldirilar eklenmesi ilk defa oluyor OR/AS'taki istisnai durumu saymazsak. Cok yerinde bir adim ama online ozelliklerde sikintilar olusturacaktir. Sun ve Moon icin guncelleme gelecegini sanmiyorum cunku Pokémon bu konuda hep bir adim geri durmayi tercih ediyor. Oyuna dair oyle bir altyapilari olsaydi Marshadow da guncelleme ile gelirdi saniyorum.

Re: Ultra Sun & Ultra Moon Sürprizlerle Bomba Gibi Geliyor

Gönderilme zamanı: Cmt Eki 07, 2017 7:52 pm
gönderen Diva