.
.
.
Pokémon Master Forumları • Coro Coro Dergisi Ekim Ayı Haberleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Coro Coro Dergisi Ekim Ayı Haberleri

Gönderilme zamanı: Çrş Eki 11, 2017 10:07 am
gönderen Diva
ResimCoro Coro dergisinin Ekim ayı sayısında Pokemon Ultra Sun & Ultra Moon oyunları ile ilgili yeni bilgiler ve görseller yer aldı. Bu görsellerin ilkinde, oyunların maskot efsanesi Necrozma'nın formları hakkında bilgiler bulunuyor. Necrozma'nın Solgaleo ve Lunala formları için yeni Z saldırıları ortaya çıktı. Dusk Mane Necrozma & Solgaleo formunun Sunsteel Strike saldırısı, Sunshine Smasher isminde bir Z saldırısına dönüşüyor. Dawn Wings Necrozma & Lunala formunun Moongeist Beam saldırısı, Moonlight Blaster isminde bir Z saldırısına dönüşüyor. Ayrıca Dusk Mane Necrozma'nın yeni bir saldırısı ortaya çıktı. Bu saldırının ismi de Photon Geyser...

Necrozma'nın Ultra Sun & Ultra Moon oyunlarındaki formlarının yetenekleri (ability) Prism Armor olacak. Bilindiği üzere bu yetenek Necrozma'nın kendi yeteneği idi.


Resimİkinci görselde ise bizleri Rotom Dex ile ilgili haberler karşılıyor. Z Rotom Power ismi verilen yeni bir Rotom Dex özelliği duyuruldu. Bu özellikte, oyun sırasında Rotom Dex ile güzel bir dostluk kurarsanız Rotom Dex, savaşlarda pokemonlarınızın Z saldırısını bir defadan fazla yapabilmesine olanak tanıyacak. Yani Rotom Dex ile muhabbetiniz iyi olursa sizlere yararlı özellikler sunacağı söyleniyor. Rotopon ismi verilen yeni bir özellik sayesinde de Rotom sizlere Rotom Power'ın nasıl artırılacağını, bu artırımı sağlayan itemleri vs. sizlere gösterecek.