.
.
.
Pokémon Master Forumları • Pokemon Ultra Sun & Ultra Moon - Roket Takımı Geliyor!
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Pokemon Ultra Sun & Ultra Moon - Roket Takımı Geliyor!

Gönderilme zamanı: Cum Kas 03, 2017 12:02 am
gönderen Diva
Pokemon Ultra Sun & Ultra Moon oyunları ile ilgili yeni bir tanıtım videosu bugün yayınlandı. Yayınlanan videoda büyük sürprizler bizleri karşıladı. Videoda en çok dikkat çeken haber Roket Takımı'nın oyunda yer alacak olması oldu. Tabii Roket Takımı isim değişikliğine gitmiş durumda. Team Rainbow Rocket ismini alan bu takımda lider Giovanni, hem de Mewtwo'su ile birlikte karşımıza çıkıyor. Dahası diğer kıtalardaki kötü takım liderleri de aynı takım çatısında birleşiyorlar. Pokemon severler için hayal edilen kötü takım imajı da bu şekilde olmalıydı diye düşünüyorum :)

Videoda bunun yanı sıra yeni savaş yöntemleri ile tüm efsane pokemonların oyunda yer alacak olması gösteriliyor. Yapımcılar Nintendo 3DS'in son Pokemon oyunu olan Ultra Sun ve Ultra Moon oyunları için gerçek bir final yapmaya hazırlanıyorlar. En azından böyle bir izlenim kazandırıyor bu video.

The Pokemon Company, 10 Kasım'da yeni bir tanıtım videosu yayınlanacağını da duyurdu. Videoyu izledikten sonra sizin hissettikleriniz neler oldu?