.
.
.
Hızlı Ve Öfkeli 8 - Pokémon Master Forumları
 

Hızlı Ve Öfkeli 8

Filmler, diziler, anime ve müziğe dair paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
GekkougaTR
Rozet Sahibi 3.Rozet
Rozet Sahibi 3.Rozet
Mesajlar: 451
Kayıt: Pzr May 01, 2016 5:56 pm
Konum: Pallet Town
İletişim:

Hızlı Ve Öfkeli 8

Mesajgönderen GekkougaTR » Çrş Tem 13, 2016 4:00 am

Hızlı ve Öfkeli 8, F. Gary Gray tarafından yönetilen ve Chris Morgan tarafından yazılmış olan Amerikan yapımı aksiyon filmi. Hızlı ve Öfkeli film serisinin sekizinci filmi. Kadro şu anda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Eva Mendes, Lucas Black, Kurt Russell, Charlize Theron ve Jason Statham'dan oluşmaktadır.

Sekizinci yapım ilk olarak Mart 2015'de Diesel Jimmy Kimmel Live!'da iken açıklandı ve filmin New York'da çekileceği de bildirildi. Filmin hazırlıkları Hızlı ve Öfkeli 7'nin yayınlanmasından hemen sonra Diesel, Morgan ve yapımcı Neal H. Moritz'in yeniden imzayı atmasıyla başladı. Temel çekimler Mart 2016'da İzlanda, Mývatn'da başladı. Diğer çekimler Küba, Atlanta ve New York'da yapıldı.

Hızlı ve Öfkeli 8, Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden sonra Paul Walker'in oynamadığı ikinci film. Film 14 Nisan 2017'de yayınlanmak üzere ayarlandı.

Vin Diesel Jimmy Kimmel Live!'da katıldığı bir programda sekizinci filmin adını duyurdu ve ayrıca filmin New York'da çekileceğini belirtti Chris Morgan seride altıncı defa senaryo yazacaktı. Neal H. Moritz'de yapımcı olarak geri döndü. Moritz ayrıca filmin yedinci filmden daha güzel olmak zorunda olduğunu belirtti.Diesel, Las Vegas'da ki 2015 CinemaCon'da filmin yayın tarihini 14 Nisan 2017 olarak açıkladı.16 Ağustos 2015'de, 2015 Gençlerin Seçimi Ödülleri'nde (Öfkeli 7 Seçilen En İyi Aksiyon Filmi ve Walker için Seçilen En İyi Aksiyon Oyuncusu ödüllerini almıştı.), Diesel filmin ismini Fast 8 olarak açıkladı Eylül 2015'de Diesel senaryonun neredeyse tamamlandığını ve ilk filmin yönetmeni Rob Cohen'in filmi yönetmekle ilgilendiğini açıkladı 14 Ekim 2015'de The Tonight Show Starring Jimmy Fallon'da Diesel, filmi Straight Outta Compton filminin yönetmeni F. Gary Gray'ın yöneteceğini açıkladı.

Oyuncu seçimi
Diesel, Russel ve Michelle Rodriguez filmle olan ilgilerini ilk onaylayanlar oldu. Kısa zaman sonra Tyrese Gibson ve Chris Bridges dönüşlerini onayladı.Lucas Black zaten Öfkeli 7 ve bu film için için Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmindeki rolü Sean Boswell ile geri dönüş yaparak imzayı atmıştı. Mayıs 2015'de Dwayne Johnson filme olan ilgisini onayladı. Ayrıca karakteri Luke Hoobs ile ilgili olası bir yan ürün filmi için üstü kapalı söylemde bulundu.Ayrıca Jason Statham'de ayrıca ilgilendiği Tetikçi 2 filminin devam filmi için ilerleme sürecinde olmasına rağmen dönüşünü onayladı.

Haziran 2015'de Eva Mendes'in Daha Hızlı Daha Öfkeli filmindeki Monica Fuentes rolüyle seriye döneceği bildirildi.Universal, Tommy Hatto'yu ''Fuentes'le yakın ilişki içinde olan bir yarışçı'' rolünde düşündü.Ayrıca Ronda Rousey'in de arkadaşı Joanna Jędrzejczyk ile döneceği açıklandı.Temmuz 2015'de Helen Mirren ikinci düşman rolde kadroya dahil oldu. Sonrasında Orange Is the New Black dizisinde oynayan Ruby Rose'da kadroya dahil edildi.Ayrıca Cara Delevingne'ında diğer kötü rolde düşünülmüş olduğu bildirildi.Nisan 2016'da Charlize Theron ve Kristofer Hivju kötü rollerde kadroya dahil oldular.

Çekimler
Ocak 2016'da Universal'ın filmi Küba'da çekmek için ABD ve Küba hükümetinden onay istediği açıklandı.Temel çekimler 14 Mart 2016'da İzlanda'da başladı. Çekimler Nisan'ın sonlarında Küba'nın başkenti Havana'da başladı

Çekimler Nisan 2016'da Akranes'de devam etti.Çekimler Mayıs'ta Cleveland ve Ohio'da devam etmek üzere ayarlandı.Ayrıca çekimler yılın sonlarına doğru Atlanta ve New York'da çekilmek üzere ayarlandı.

Resim

Kaynak:Wikipedia
Resim

“Sinema, Dizi, Anime ve Müzik” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited ::
Türkçe çeviri: phpBB Türkiye :: ProSilverOnTheRocks by HaNNF :: Tüm zamanlar UTC+03:00
cron