.
.
.
Wi-Fi Turnuvası Duyurular - Pokémon Master Forumları
 

Wi-Fi Turnuvası Duyurular

Pokemon Master Wi-Fi turnuvası ile ilgili her şey bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
Mesajlar: 5004
Kayıt: Pzt Eyl 13, 2010 3:30 pm
Konum: Alamos Town
İletişim:

Wi-Fi Turnuvası Duyurular

Mesajgönderen Diva » Prş Eyl 12, 2013 11:09 pm

ResimTAKIMINI KUR, STRATEJİNİ BELİRLE, ŞAMPİYON SEN OL!!!

Pokemon Master üyeleri,

Sitemizin açılışına ve 5.neslin bitimine özel düzenlenecek olan Wi-Fi Pokemon Turnuvası'na davetlisiniz. Black & White, Black 2 & White 2 oyunlarını kapsayacak olan turnuvaya dileyen herkes katılabilir. Takımınızı kurup turnuva zamanı geldiğinde hazır olduğunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır. Wi-Fi üzerinden yapılacak maçlar sonucunda şampiyon olacak kişi her zaman ki gibi çok özel ödüller kazanacaktır.


Pokemon Master tarafından ilk kez düzenlenecek bu özel turnuvada hem zevkli anlar yaşayacak hem de Pokemon stratejisinin heyecanına ortak olacaksınız.

NOT: Yeterli katılım olması halinde Sektör X ve Sektör Y takım sistemi uygulanacaktır. Yeterli katılım olmazsa katılan her üye kendi Sektörünü temsil edecektir.

KURALLAR

* Her katılımcı Pokemon Master üyesi olmak zorundadır.

* Katılımcıların DS ya da 3DS ile turnuvaya katılacaklarını unutmamaları gerekmektedir. Ayrıca Black, White, Black 2 ve White 2 oyunları dışındaki oyunlar turnuvaya dahil değildir.

* Katılımcılar birbirlerine Friend Code bilgileri vermeleri gerekmektedir.

* Katılımcılar 6 pokemon kullanacaktır. Fakat her katılımcıdan yarışmaya katılabilmesi için 8 pokemonu hazır bulundurması istenir. Pokemon seçimi tamamen kişinin kendisine aittir fakat aşağıdaki maddeler bu durumun dışındadır:

a) Hiçbir efsane pokemon seçilemez. Bunlar dışındaki tüm pokemonların seçimi serbesttir.
b) Psuedo Legend denilen güçlü pokemonların seçimi serbesttir. (Dragonite, Tyranitar, Salamance, Metagross, Hydregion, Garchomp gibi)
c) Seçilen Pokemon 50 Levelin altında olamaz.
d) Pokemonlara item, berry vs. vermek serbesttir. (Savaş anında kullanmaktan değil, Pokemon'a item vermek amaçlı)
e) Savaş anında hiçbir item kullanılamaz.

* Turnuvaya katılan kişi belirtilen saatte maçını yapmak zorundadır. Yapmazsa hükmen yenik sayılır. (Maçı yapan kişiler aralarında anlaşarak uygun saati bulabilirler)

* Turnuva lig usulüne göre yapılacaktır. Her rakip iki defa birbiri ile maç yapacaktır. Kazanan 3 puan alırken kaybeden eğer rakibin 3 ve 3'ten fazla pokemonunu savaş dışı bırakabilmişse 1 puan alır. 6-0 galip gelen 4 puan kazanır. Hükmen yenilgiler 6-0 sayılmaz, 3 puan verilir. Maçlar sonunda en yüksek puanı toplayan katılımcı şampiyon olur.

* Şampiyonun ödülleri turnuvadan önce açıklanacaktır.

* Katılımcı hem kendisi için hem de takımı için yarıştığını unutmamalıdır. Sektör X ve Sektör Y takımlarının puanları kazanılan maçlara göre artacaktır.

* Maçlar ile ilgili her türlü şikayeti Diva'ya bildirebilirsiniz. Belirtilen kurallar dışında gerçekleşen maçlar iptal edilir ve tekrarlanır. Kural ihlali yapan üyenin 3 puanı silinir.

* Pokemon maçları bire bir şeklinde yapılacaktır. Double Battle ya da Triple, Rotation Battle seçenekleri turnuvaya dahil değildir.

* Kullanıcılar pokemonlarını 50 levelin altında olmamak koşulu ile istedikleri şekilde geliştirebilirler. (50 ve 100 arası) Rakip daha az levelli pokemona sahip olduğu için şikayette bulunamaz. Maçı kaybederse maç iptal edilmez.

* Turnuvaya katılan her yarışmacı bu kuralları kabul etmiş sayılır.


ÖDÜLLER

Wi-fi turnuvasını kazanan üyemiz aşağıdaki ödülleri kazanacaktır. Bu ödüllerden forumla ve siteyle ilgili olmayanları eğer İstanbul dışındaysa kargo ile adresine ulaştırılacak, İstanbul'da ikamet ediyorsa isterse elden teslim de gerçekleştirilecektir.

* Pokemon 15.film, Kyurem Adalet Kılıcına Karşı filminin orijinal Türkçe dublaj DVD'si

* 10 adet pokemon kartı

* Pokemon Master'a özel bir pokemon (PMN eventi)

* Pokemon Master Wi-Fi Turnuvası birincilik sertifikası

Siteyle ve Forumla ilgili olanlar:

* Yakında açılacak olan sitemizin şeref listesinde adı yazacak.

* Forumda özel bir imza ve özel rütbesi olacak. (Rütbe gelecek turnuvaya kadar kalabilir. Sonraki turnuvayı kazanan rütbeyi devralır. İmza kalıcıdır.)

Ayrıca şampiyon olan üyenin bulunduğu sektör 500 puan kazanacaktır.

POKEMON MASTER WI-FI TURNUVASI 13 EYLÜL'DE BAŞLIYOR...

KATILANLARDiva
Evliya Celebi
KHaN
Lennon
Reshiram
ash61
Dacaktar
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

“Wi-Fi Turnuvası” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited ::
Türkçe çeviri: phpBB Türkiye :: ProSilverOnTheRocks by HaNNF :: Tüm zamanlar UTC+03:00