Pokémon Master
Üyelik | Üye Girişi

Kullanıcı: 
Şifre: 

"Pokémon'un gizemlerle dolu inanılmaz dünyasına hoşgeldiniz!"

Haberler ve Güncellemeler

 • Black 2 ve White 2 Kısa Tanıtım Filmi İngilizce Versiyonu
  Mayıs ayında Japoncası çıkan anime tarzındaki B2W2 tanıtım filminin İngilizcesi dün itibariyle yayınlandı. Aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

 • Pokémon Black 2 ve White 2 - Ağustos Fragmanı
  Pokémon Black 2 ve White 2'den yeni mekanlar, dünya turnuvası ve Plasma Takımı ile ilgili görüntülerin yer aldığı yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 • Genesect Ortaya Çıktı

  Beşinci nesil efsanelerin sonuncusu olan Genesect, Coro Coro dergisinin bu ay ki sayısında gün yüzüne çıktı. Şu an oyun ya da film hakkında bir bilgi elimize ulaşmadı. Bilgiler ulaştıkça eklenecektir.

  Güncelleme: Coro Coro dergisinin haberine göre Genesect Black White 2 oyunu için event olarka dağıtılacak. 11 Ağustos'ta başlayan etkinlik 19 Eylül'de sona erecek. Bu tabi ki Japonya için.
  Yorumlar(5) - Yorum Yaz - 142 Görüntüleme - Diva - 11.07.2012, 12:38
 • Pokemon 15.Film'den Yeni Fragman
  Pokemon 15: Kyurem vs. Sacred Swordsman Keldeo 14 Temmuz'da vizyona giriyor. Filmin Japonya'daki resmi sitesinden yayınlanan videoda filmin yepyeni görüntülerini izlemekteyiz.

  Yorumlar(5) - Yorum Yaz - 160 Görüntüleme - Diva - 11.07.2012, 02:06
 • Pokémon Black 2 ve White 2 - Temmuz Fragmanı
  Pokémon Black 2 ve White 2 Japonca versiyonu ile satışa sunulmuştu ve şimdi de İngilizce versiyon fragmanlarda tanıtılmaya başlandı.

Pokemon Master